product name
AĞIR KİR LEKESİ ÇÖZÜCÜ YARDIMCI YIKAMA MADDESİ YAPIMI

AĞIR KİR LEKESİ ÇÖZÜCÜ YARDIMCI YIKAMA MADDESİ YAPIMI


Sıra No Hammadde % W / W
1 NANOPOWDER 200 MİX 80 KG
2 SODYUM SÜLFAT 20 KG
3 TOPLAM 100 KG
İŞLEM

Yukarıdaki hammaddelerin hepsi toz formundadır. Bu nedenle sıralamasına bakılmaksızın bir kap içerisine konulur ve homojen oluncaya kadar karıştırılır. Kap içerisindeki karışım yeteri kadar homojen olunca karıştırma işlemine son verilerek kullanılır veya satış için farklı ambalajlarda ve gramajlarda paketlenir.


powder detergent ile ilgili görsel sonucu


NOT : Yukarıda formule edilen AĞIR KİR LEKE ÇÖZÜCÜ YARDIMCI YIKAMA MADDESİ, yıkamada kullanılan toz matik deterjan içerisine % 5 - % 15 oranında ilave edilerek kullanılır.

Çok konsantre bir ağır kir lekesi çözücü yardımcı yıkama maddesidir. Gerektiğinde toz matik deterjan içerisine katılmadan direkt daha az miktarda kullanılabilir. Çok etkilidir. Çamaşırların beyaz veya renkli olması farketmez.powder detergent ile ilgili görsel sonucu


NOT : Yukarıda formüle edilen AĞIR YAĞ ÇÖZÜCÜ YARDIMCI YIKAMA MADDESİ, çamaşırlarda bulunabilecek kan lekesi, ketçap, protein lekesi, yağ, pas, kir ve sararmaları temizlemede etkilidir.


çamaşir makinesi ile ilgili görsel sonucu
 
 


DENEME ÜRETİMLERİ 

İÇİN

ÜCRETSİZ 

NANOPOWDER 200 MİX

NUMUNESİ 


TALEP EDEBİLİRSİNİZ.NUMUNE İSTEK FORMUpowder detergent ile ilgili görsel sonucu

ÖNEMLİ NOT: 

ÜCRETSİZ NUMUNE TALEPLERİNDE KARGO

ÜCRETİ

FİRMAMIZA AİT DEĞİLDİR.


     çamaşir makinesi ile ilgili görsel sonucu


ETİKETLER: 
Nanopowder 200 MİX nedir tozmatik deterjan yapımı, toz matik imalatı,matik toz deterjan formülü, formülleri, otomatik toz deterjan üretimi,granül toz deterjan yapılışı,kule tozu üretimi,toz matik deterjan nasıl yapılır,toz matik toz deterjan eldesi,kule tozu neden yapılır,matik toz deterjan hammaddesi, konsantre toz matik üretimi,toptan toz matik satışı,toz matik deterjan fiyatı,fiyatları, kan lekesi için deterjan,yağ lekesi için toz matik deterjan üretimi,protein lekesi için deterjan yapımı.


SOLVERSO KİMYA