product name
ALKOL BAZLI WC VE BANYO TEMİZLEYİCİ SPREY ÜRETİM FORMÜLÜ - 1

ALKOL BAZLI WC VE BANYO TEMİZLEYİCİ SPREY ÜRETİM FORMÜLÜ - 1


Sıra No Hammadde % W / W
1 POLYAMİN AS 8 KG
2 SU 92 KG
3 ESANS VE BOYA YETER MİKTARDA
4 TOPLAM 100 KG
İŞLEM

BİR KARIŞTIRICI KAZAN İÇERİSİNE MEVCUT SU KONUR. DAHA SONRA POLYAMİN AS KONUR VE KARIŞTIRMAYA BAŞLANIR. POLYAMİN AS SU İÇERİSİNDE TAM OLARAK ÇÖZÜLMESİ SAĞLANIR.DAHA SONRA ESANS VE BOYA İLAVE EDİLİR VE KARIŞTIRILIR. KAZAN İÇERİSİNDEKİ KARIŞIM YETERİ KADAR HOMOJEN OLUNCA KARIŞTIRMA İŞLEMİNE SON VERİLEREK SPREY ŞİŞELERE DOLDURULARAK KULLANILIR VEYA SATIŞ İÇİN PAKETLENİR.


ÖNEMLİ NOT: YUKARIDA FORMÜLE EDİLEN ÜRÜNDE KULLANILAN POLYAMİN AS BÜNYESİNDE YETERİ KADAR ALKOL MEVCUTTUR. EKSTRA Bİ,R ALKOL TAKVİYESİNE İHYİYAÇ YOKTUR.

NOT: 1 ) YUKARIDA FORMÜLE EDİLEN ALKOL BAZLI WC VE BANYO TEMİZLEYİCİ SPREY ÜRETİMİ İÇİN KULLANILAN HAMMADDELERİN MİKTARLARI, PİYASA KOŞULLARINA GÖRE AYARLANABİLİR.

NOT: 2 ) YUKARIDA FORMÜLE EDİLEN ALKOL BAZLI WC VE BANYO TEMİZLEYİCİ SPREY İÇİN KULLANILAN ESANS MİKTARI VE CİNSİ, ÜRETİCİNİN TASARRUFUNA BIRAKILMIŞTIR.BANYO VE WC ile ilgili görsel sonucu


NOT: YUKARIDA FORMÜLE EDİLEN ÜRÜNDE KULLANILAN TÜM HAMMADDELERİ FİRMAMIZDAN TEMİN EDEBİLİRSİNİZ.
 


ALKOL BAZLI 


BANYO & WC TEMİZLEYİCİ 

SPREYİÖZELLİKLERİ1 - 
LAVABO VE WC YÜZEYLERİ TEMİZLER.

2 - TEMİZLEDİĞİ BÖLGEYİ DEZENFEKTE ETME ÖZELLİĞİNE SAHİPTİR.

3 - YÜZEYLERİ ÇİZMEZ VE ZARAR VERMEZ.

4 - KALINTI BIRAKMAZ.

5 - 
ÜRETİMİ KOLAY VE EKONOMİKTİR.

YUKARIDA FORMÜLE EDİLEN


ALKOL BAZLI


BANYO & WC TEMİZLEYİCİ 


SPREYİDENEME ÜRETİMİ 


İÇİN

ÜCRETSİZ 


POLYAMİN AS 


NUMUNESİ 


TALEP EDEBİLİRSİNİZ.NUMUNE İSTEK FORMU  tuvalet ile ilgili görsel sonucu

ÖNEMLİ NOT: 

ÜCRETSİZ NUMUNE TALEPLERİNDE 

KARGO ÜCRETİ

FİRMAMIZA AİT DEĞİLDİR.

  banyo temizlik ile ilgili görsel sonucu

ETİKETLER: WC TEMİZLEME JELİ NEDİR,WC TEMİZLEME SPREYİ NASIL KULLANILIR,TUVALET TEMİZLEME SIVISI ÜRETİMİ,TUVALET TEMİZLEME DETERJANI NASIL YAPILIR,WC DEZENFEKTANI YAPIMI,WC TEMİZLEYİCİSİ,WC TEMİZLEYİCİ FORMÜLÜ,FORMÜLLERİ,WC TEMİZLEME MADDESİ İMALATI,İMALAT,TUVALET TEMİZLEYİCİ SPREY YAPIMI,YAPILIŞI,WC TEMİZLEME JELİ BİLEŞİMİ,WC TEMİZLEYİCİ ÜRETİMİ,ÜRETİM,WC TEMİZLEYİCİSİ SPREY İÇERİĞİ,İÇERİK,LİMONLU WC TEMİZLEYİCİ KULLANIMI,DEZENFEKTANLI WC TEMİZLEME JELİ FORMÜLÜ,FORMÜLLERİ,BANYO TEMİZLEME,BANYO TEMİZLİĞİ,WC TEMİZLİĞİ,WC BAKIMI,WC HİJYEN ÜRÜNLER.BANYO TEMİZLEME SPREYİ ÜRETİMİ,WC TEMİZLEYİCİSİ SPREY FORMÜLÜ,WC TEMİZLEME SPREYİ NEDEN YAPILIR,


SOLVERSO KİMYA