product name
ASİDİK YAĞ ALMA KİMYASALI ÜRETİM FORMÜLÜ - 1

ASİDİK YAĞ ALMA KİMYASALI ÜRETİM FORMÜLÜ - 1


Sıra No Hammadde % W / W
1 SOLVERSO KDA 100 ( KİMYASAL DETERJAN AKTİFİ ) 13 KG
2 FOSFORİK ASİT 25 KG
3 ASİT İNHİBİTÖRÜ 2 KG
4 SU 60 KG
İŞLEM

BOŞ VE TEMİZ BİR KAP İÇERİSİNE MEVCUT SU KONUR VE ÜZERİNE SOLVERSO KDA 100 İLAVE EDİLEREK KARIŞTIRMAYA BAŞLANIR. SOLVERSO KDA 100 SU İÇERİSİNDE TAM OLARAK ÇÖZÜLMESİ SAĞLANIR. DAHA SONRA FOSFORİK ASİT KONULARAK KARIŞTIRILIR. DAHA SONRA ASİT İNHİBİTÖRÜ KONULUR VE KARIŞTIRILIR. KAP İÇERİSİNDEKİ KARIŞIM YETERİ KADAR HOMOJEN OLUNCA KARIŞTIRMA İŞLEMİNE SON VERİLEREK KULLANILIR VEYA SATIŞ İÇİN AMBALAJLANIR.

NOT: 1 ) YUKARIDA FORMÜLE EDİLEN ASİDİK YAĞ ALMA KİMYASALI ÜRETİMİ İÇİN KULLANILAN HAMMADDELERİN MİKTARLARI, PİYASA KOŞULLARINA BAĞLI OLARAK AYARLANABİLİR.

NOT: 2 ) YUKARIDA FORMÜLE EDİLEN METALLERDEN ASİDİK YAĞ ALMA KİMYASALI, HEM PÜSKÜRTME YÖNTEMİ İLE HEMDE DALDIRMA METODU İLE KULLANILABİLİR.


METAL

YÜZEYLERDEN

ASİDİK YAĞ ALMA KİMYASALLARI

ÖZELLİKLERİ


1 - ASİDİK BİR ÜRÜNDÜR.

2 - METALLERDEN YAĞ ALMADA KULLANILIR.

3 - KONSANTRE BİR ÜRÜNDÜR.

4 - HEM PÜSKÜRTME YÖNTEMİ İLE, HEM DE DALDIRMA YÖNTEMİ İLE KULLANILIR.
* *

YUKARIDA FORMÜLE EDİLEN

METAL

YÜZEY

ASİDİK YAĞ ALMA

KİMYASALLARI

 
DENEME ÜRETİMİ 

İÇİN

ÜCRETSİZ 

SOLVERSO KDA 100 NUMUNESİ 

TALEP EDEBİLİRSİNİZ.NUMUNE İSTEK FORMU* *


ETİKETLER: ASİDİK YAĞ ALMA KİMYASALLARI NASIL YAPILIR,ASİDİK YAĞ ALMA KİMYASALI NEDİR,ASİDİK YAĞ ALMA KİMYASALI NEDEN YAPILIR,METALLERDEN ASİDİK YAĞ ALMA SIVISI,YAĞ ALMA MADDESİ,ASİDİK YÜZEY YAĞ ALMA KİMYASALI FORMÜLÜ, FORMÜLLERİ, FORMÜL,FORMÜLLER,ASİDİK YAĞ ALMA KİMYASALI ÜRETİMİ,ÜRETİM, ÜRETİCİLERİ, ÜRETİMLERİ,ASİDİK YAĞ ALMA KİMYASALI YAPIMI,YAPILIŞI,ELDESİ,YÜZEY ASİDİK YAĞ ALMA MADDESİ İÇERİĞİ,İÇERİK,ASİDİK YAĞ ALMA KİMYASALI BİLEŞİMİ,ASİDİK YAĞ ALMA MADDESİ NASIL KULLANILIR,NERELERDE KULLANILIR.