product name
ÇOK EKONOMİK OTO İÇ DETAY TEMİZLEYİCİSİ İMALAT FORMÜLÜ

ÇOK EKONOMİK OTO İÇ DETAY TEMİZLEYİCİSİ İMALAT FORMÜLÜ


Sıra No Hammadde % W / W
1 POLYAMİN AS 10 KG
2 SU 90 KG
3 GIDA BOYASI ( İSTENİRSE YETER MİKTARDA ) Y.M.
İŞLEM

BOŞ VE TEMİZ BİR KAP İÇERİSİNE MEVCUT SU KONUR VE ÜZERİNE POLYAMİN AS İLAVE EDİLEREK KARIŞTIRILIR. POLYAMİN AS SU İÇERİSİNDE TAM OLARAK KARIŞINCA VE KAP İÇERİSİNDEKİ KARIŞIM YETERİ KADAR HOMOJEN OLUNCA KARIŞTIRMA İŞLEMİNE SON VERİLEREK KULLANILIR VEYA SATIŞ İÇİN AMBALAJLANIR.NOT: 1 ) YUKARIDA FORMÜLE EDİLEN ÇOK EKONOMİK OTO İÇ DETAY TEMİZLEYİCİSİ, SATIŞ İÇİN ÜRETİLİYORSA BİR MİKTAR GIDA BOYASI İLE RENKLENDİRİLEBİLİR. KULLANILACAK GIDA BOYASI MİKTARI VE RENGİ, ÜRETİCİNİN TASARRUFUNA BIRAKILMIŞTIR.

NOT: 2 ) YUKARIDA FORMÜLE EDİLEN ÇOK EKONOMİK OTO İÇ DETAY TEMİZLEYİCİSİ EKONOMİK KALİTEDE TEMİZLEME GÜCÜ YÜKSEK VE KULLANIMA HAZIR BİR ÜRÜNDÜR. 


ÇOK EKONOMİK

OTO İÇ DETAYLI TEMİZLEYİCİSİ

ÖZELLİKLERİ


OTO İÇ DETAY TEMİZLEYİCİSİ ile ilgili görsel sonucu


1 - SON DERECE AKTİF, KALİTELİ VE EKONOMİK BİR ÜRÜNDÜR

2 - ÜRETİM SONRASINDA SPREY ŞİŞELERİNE DOLDURULUR VE PÜSKÜRTÜLEREK KULLANILIR VEYA MANUEL OLARAK BİR BEZ VEYA SÜNGER ÜZERİNE DÖKÜLEREKTE KULLANILABİLİR.

3 - ORGANİK BİR ÜRÜNDÜR. KULLANIM SONRASINDA BİR İZ,LEKE VE TORTU BIRAKMAZ.
OTO İÇ DETAY TEMİZLEYİCİSİ ile ilgili görsel sonucu

* *

YUKARIDA FORMÜLE EDİLEN


ÇOK EKONOMİK

OTO İÇ DETAY TEMİZLEYİCİSİ


DENEME ÜRETİMİ 


İÇİN


ÜCRETSİZ 

POLYAMİN AS

NUMUNESİ 


TALEP EDEBİLİRSİNİZ.NUMUNE İSTEK FORMU* *


ÖNEMLİ NOT: 

ÜCRETSİZ NUMUNE TALEPLERİNDE KARGO

ÜCRETİ

FİRMANIZA AİTTİR.

ETİKETLER: OTO İÇ DETAY TEMİZLEYİCİSİ NASIL YAPILIR,OTO İÇ DETAY TEMİZLEME SPREYİ FORMÜLÜ,FORMÜL,FORMÜLLERİ,OTO İÇ DETAY TEMİZLEYİCİSİ ÜRETİMİ,ÜRETİM,ÜRETİCİLERİ,OTO İÇ DETAY TEMİZLEYİCİSİ YAPIMI,YAPILIŞI,ELDESİ,OTO BAKIM ÜRÜNLERİ,OTO DETAYLI TEMİZLEME DETERJANI İMALATI,İMALAT,İMALATÇILARI,OTO DÖŞEME TEMİZLEME NASIL YAPILIR,OTO DERİ TEMİZLEME SPREYİ İMALATI,OTO İÇ TAVAN TEMİZLEME SPREYİ SATIŞI,OTO İÇ DETAY TEMİZLEME SIVISI YAPIMI,OTO İÇ DETAY DETERJANI ELDESİ.

SOLVERSO KİMYA