product name
DEZENFEKTANLI YÜZEY TEMİZLEME DETERJANI ÜRETİM FORMÜLÜ

DEZENFEKTANLI YÜZEY TEMİZLEME DETERJANI ÜRETİM FORMÜLÜ


Sıra No Hammadde % W / W
1 POLYAMİN AS 5 KG
2 SU 93 KG
3 SODYUM HİPO KLORİT ( KLORLU SU ) 2 KG
4 ESANS VE BOYA YETER MİKTARDA
5 TOPLAM 100 KG
İŞLEM

Bir karıştırıcı kazan içerisine mevcut su konur ve üzerine POLYAMİN AS ve karıştırmaya başlanır. POLYAMİN AS su içerisinde tam olarak çözülmesi sağlanır. Daha sonra SODYUM HİPO KLORİT konulur ve karıştırılır. Karışım homojen olunca karıştırma işlemine son verilerek kullanılmaya başlanır veya satış için ambalajlanır.

  

NOT:1 -  Yukarıda formüle edilen ürün, kullanıma hazır bir üründür. Ama kullanılacak yere bağlı olarak istenildiğinde 1 / 3 ile 1 / 5 oranında sulandırılabilir.

NOT: 2 - Yukarıda formüle edilen üründe kullanılan POLYAMİN AS,
polymerik yüzey aktif karakterli bir hammaddedir. Sadece üretici firmalara satışımız vardır.

SODYUM HYPO KLORİT yukarıda formüle edilen ürüne dezenfektan özelliği kazandırır.

 


DEZENFEKTANLI

YÜZEY TEMİZLEYİCİ


DENEME ÜRETİMİ 

İÇİN

ÜCRETSİZ 

POLYAMİN AS 

NUMUNESİ 


TALEP EDEBİLİRSİNİZ.NUMUNE İSTEK FORMUhousehold all purpose cleaning use ile ilgili görsel sonucu


ÖNEMLİ NOT: 

ÜCRETSİZ NUMUNE TALEPLERİNDE KARGO

ÜCRETİ

FİRMAMIZA AİT DEĞİLDİR.

     general cleaning products ile ilgili görsel sonucu

ETİKETLER: 
Detay temizleme spreyi,dezenfektanlı yüzey temizleyicisi,antibakteriyel yüzey temizleyicisi,antibakteriyel yüzey temizleme spreyi yapımı,genel yüzey temizleme spreyi imalatı,genel yüzey temizleme deterjanı yapımı, cam sil üretimi, çok amaçlı deterjan üretimi,genel amaçlı temizlik spreyi, mutfak tezgahı temizleme spreyi, banyo tezgahı temizleme spreyi yapımı, duşakabin temizleme spreyi, klozet temizleyicisi, fayans temizleyicisi, fayans ve karo temizleme spreyi üretimi,konsantre deterjan yapımı, yer yüzey temizleyicisi, genel temizlik formülü,genel temizlik deterjanı nasıl yapılır,deterjan üretimi,deterjan yapımı,konsantre deterjan imalatı,metal temizleyicisi,klima temizleme spreyi formülü,formülleri,alüminyum temizleyicisi,krom temizleme ajanı imalatı,oto iç detay temizleme deterjanı,yağ çözücü sprey,yağ çözücü neden yapılır,halı yıkama şampuanı,halı yıkama deterjanı üretimi,halı leke çıkarıcı,halı leke sökücü,pas sökücü formülü,formülleri.


SOLVERSO KİMYA