product name
ENDÜSTRİYEL BULAŞIK MAKİNESİ PARLATICISI

ENDÜSTRİYEL BULAŞIK MAKİNESİ PARLATICISI


Sıra No Hammadde % W / W
1 SOLVERSO BAP 50 ( Endüstriyel Bulaşık Makinesi Parlatıcısı Aktifi ) 3 KG
2 SU 27 KG
3 TOPLAM 30 KG
İŞLEM

Boş ve temiz bir kap içerisine SOLVERSO BAP 50 konur ve üzerine mevcut SU ilave edilerek karıştırılır. Kap içerisindeki karışım yeteri kadar homojen karıştırma işelmine son verilerek sanayi tipi bulaşık makinası parlatıcısı kullanılmaya başlanır veya satış için ambalajlanır.

bim bulaşık makinası parlatıcısı ile ilgili görsel sonucu

NOT :  SOLVERSO BAP 50, genellikle sanayi tipi bulaşık makinası parlatıcı aktifi üreticileri ve yüksek miktarda endüstriyel bulaşık makinası parlatıcı aktifi kullanan lokantalar, hastaneler,oteller ve yemekhaneler için hazırlanmış ve sulandırılarak kullanılan bir endüstriyel bulaşık makinası parlatıcı aktifidir.


bim bulaşık makinası parlatıcısı ile ilgili görsel sonucu
 
 


ENDÜSTRİYEL

BULAŞIK MAKİNASI PARLATICISI


ÖZELLİKLERİ1 - Solverso BAP 50 ile üretilen endüstriyel bulaşık makinası parlatıcısı Tabak ve cam mutfak aletlerini parlatır ve anında kurumasını sağlar.

2 - Solverso BAP 50 ile üretilen endüstriyel bulaşık makinası parlatıcısı tabak ve bardak üzerinde su ve kireç lekesi oluşumunu engeller.

3 - Solverso BAP 50 ile üretilen endüstriyel bulaşık makinası parlatıcısı makinanın tüm metal aksamlarını korur ve kireç ve yağların tamamen yok olmasını sağlar. 

4 - Solverso BAP 50 ile üretilen endüstriyel bulaşık makinası parlatıcısı son derece kaliteli ve ekonomiktir. 

bim bulaşık makinası parlatıcısı ile ilgili görsel sonucu


DENEME ÜRETİMLERİ 

İÇİN

ÜCRETSİZ 

SOLVERSO BAP 50

NUMUNESİ 


TALEP EDEBİLİRSİNİZ.NUMUNE İSTEK FORMUendüstriyel bulaşık makinası ile ilgili görsel sonucu

ÖNEMLİ NOT: 

ÜCRETSİZ NUMUNE TALEPLERİNDE KARGO

ÜCRETİ

FİRMAMIZA AİT DEĞİLDİR.

     endüstriyel bulaşık makinası ile ilgili görsel sonucu

ETİKETLER: 
Bulaşık makinası parlatıcısı nasıl yapılır, sanayi tipi bulaşık makinası parlatıcısı üretimi, üretimi, toptan deterjan üreticileri, endüstriyel bulaşık makinası parlatıcı yapımı, bulaşık makinası parlatıcısı formülü,endüstriyel bulaşık makinası parlatıcı imalatı,imalat, imalatçıları, sanayi bulaşık makinası parlatıcısı özellikleri, endüstriyel bulaşık makinası parlatıcısı fiyatı, fiyat, fiyatları.


SOLVERSO KİMYA