product name
ENDÜSTRİYEL EL TEMİZLEME KREMİ YAPIMI

ENDÜSTRİYEL EL TEMİZLEME KREMİ YAPIMI


Sıra No Hammadde % W / W
1 POLYSO ELTEM 100S ( 6.5 $ / KG ) 1 KG ( 6.5 $ / KG )
2 SU 9 KG
3 BOYA ( YETER MİKTARDA ) Y.M.
4 TOPLAM ( DOLAR BAZINDA ) 10 KG ( 6.5 $ )
İŞLEM

Bir karıştırıcı kap içerisine mevcut SU konur ve üzerine POLYSO ELTEM 100S ilave edilerek karıştırılır. Kap içerisindeki karışım yeteri kadar homojen olunca karıştırma işlemine son verilerek kullanılır veya satış için ambalajlanır.

NOT: Yukarıda formüle edilen EL TEMİZLEME KREMİ ÜRETİMİ için kullanılan su miktarı, piyasa koşullarına bağlı olarak ayarlanabilir.

industrial hand cleaner ile ilgili görsel sonucu industrial hand cleaner ile ilgili görsel sonucuÜRETİCİLERİN DİKKATİNE

KALİTELİ VE EKONOMİK

ENDÜSTRİYEL EL TEMİZLEME KREMİ  

İÇİN TOPLAM TUTAR


6.5 $ / 10 KG

 


POLYSO ELTEM 100S

EL TEMİZLEME KREMİ HAMMADDESİ AKTİFİ


POLYSO ELTEM 100S, el temizleme kremi üretimi için kullanılan bir hammaddedir. Bu hammadde su ile 1 / 10 ile 1 / 12 oranında sulandırıldığı zaman, el temizleme kremi olarak kullanılan bir ürün haline gelir.

POLYSO ELTEM 100S ile üretilen EL TEMİZLEME KREMİ, hem yaz hem de kışın aynı performansı gösteren ve ellerde koruyucu bir tabaka oluşturan ve böylece elleri deterjan ve dış etkenlere karşı koruyan bir özellik taşır. Bu özellikler POLYSO ELTEM 100S içerisinde mevcut olan lanolin,gliserin, monopropilen glikol ve capric caprilic trigliserid etken maddelerden gelir.

POLYSO ELTEM 100S ile üretilen EL TEMİZLEME KREMİ, sanayi alanlarında teknik elemenların karşılaştığı ve çalışma sonrasında oluşan selülozik,sentetik,epoksi,poliüretan ve akrilik boyalarının ellerden ve ciltlerden uzaklaştırlmasında etkilidir. Aynı zamanda katran ve gres yağları gibi,zor çıkan ve inatçı yağların temizlenmesinde de etkilidir.

POLYSO ELTEM 100S ile üretilen EL TEMİZLEME KREMİ, kullanım sonrasında herhangi bir tahrişe neden olmaz. Bu nedenle eller dışında tüm vucudunuzda kullanabilirsiniz.YUKARIDA FORMÜLE EDİLEN


ENDÜSTRİYEL  


EL TEMİZLEME KREMİDENEME ÜRETİMİ 


İÇİN

ÜCRETSİZ 


POLYSO ELTEM 100S 


NUMUNESİ 


TALEP EDEBİLİRSİNİZ.NUMUNE İSTEK FORMU  

ÖNEMLİ NOT: 

ÜCRETSİZ NUMUNE TALEPLERİNDE 

KARGO ÜCRETİ

FİRMAMIZA AİT DEĞİLDİR.

  industrial hand cleaner ile ilgili görsel sonucu 

ETİKETLER: EL TEMİZLEME KREMİ NEDİR,EL TEMİZLEME KREMİ NASIL YAPILIR,EL TEMİZLEME KREMİ ÜRETİMİ,ÜRETİCİSİ,ÜRETİCİLERİ,EL YIKAMA,AĞIR KİR,SANAYİ KREMİ,EL TEMİZLEME JELİ İMALATI,SANAYİ EL TEMİZLEME DETERJANI FORMÜLÜ,AĞIR KİR TEMİZLEME KREMİ,EL TEMİZLEYİCİ KREM FORMÜLÜ,ENDÜSTRİYEL EL TEMİZLEME KREMİ ÖZELLİKLERİ,EL TEMİZLEME KREMİ NASIL KULLANILIR,EL TEMİZLEME KREMİ İMALATI,EL TEMİZLEME KREMİ İÇERİĞİ,İÇERİK,EL TEMİZLEMNE KREM YAPIMI,YAPILIŞI,EL TEMİZLEME KREMİ ÇEŞİTLERİ,EL TEMİZLEME JELİ NEDEN YAPILIR,EL TEMİZLEME KREMİ ELDESİ.

SOLVERSO KİMYA