product name
GENEL YÜZEY TEMİZLEYİCİSİ ÜRETİM FORMÜLÜ

GENEL YÜZEY TEMİZLEYİCİSİ ÜRETİM FORMÜLÜ


Sıra No Hammadde % W / W
1 POLYAMİN AS 5 KG
2 SU 95 KG
3 ESANS VE GIDA BOYASI ( İSTENİLDİĞİ KADAR ) YETER MİKTARDA
4 TOPLAM 100 KG
İŞLEM

Bir karıştırıcı kazan içerisine mevcut SU konur ve üzerine POLYAMİN AS ve karıştırmaya başlanır. POLYAMİN AS su içerisinde tam olarak çözülmesi sağlanır.Daha sonra bir miktar esans ve gıda boyası ilave edilebilir. Kullanılacak gıda boyası ve esans miktarı formülü etkilemez. bu nedenle kullanılacak miktar, üreticinin tasarrufuna bırakılmıştır.Kazan veya varil içerisindeki karışım homojen olunca karıştırma işlemine son verilerek kullanılmaya başlanır veya satış için ambalajlanır.

  general cleaning products ile ilgili görsel sonucu

NOT:1 -  Yukarıda formüle edilen ürün, kullanılama hazır bir üründür.

NOT: 2 - Yukarıda formüle edilende kullanılan POLYAMİN AS, polymerik yüzey aktif karakterli bir hammaddedir. Sadece üretici firmalara satışımız vardır.general cleaning products ile ilgili görsel sonucu

 


GENEL

YÜZEY TEMİZLEYİCİ


DENEME ÜRETİMİ 

İÇİN

ÜCRETSİZ 

POLYAMİN AS 

NUMUNESİ 


TALEP EDEBİLİRSİNİZ.NUMUNE İSTEK FORMUhousehold all purpose cleaning use ile ilgili görsel sonucu


ÖNEMLİ NOT: 

ÜCRETSİZ NUMUNE TALEPLERİNDE KARGO

ÜCRETİ

FİRMAMIZA AİT DEĞİLDİR.

    hastane yer yüzey temizleyicisi ile ilgili görsel sonucu hastane yer yüzey temizleyicisi ile ilgili görsel sonucu

ETİKETLER: 
Detay temizleme spreyi,genel yüzey temizleme spreyi imalatı,genel yüzey temizleme deterjanı yapımı, cam sil üretimi, çok amaçlı deterjan üretimi,genel amaçlı temizlik spreyi, mutfak tezgahı temizleme spreyi, banyo tezgahı temizleme spreyi yapımı, duşakabin temizleme spreyi, klozet temizleyicisi, fayans temizleyicisi, fayans ve karo temizleme spreyi üretimi,konsantre deterjan yapımı, yer yüzey temizleyicisi, genel temizlik formülü,genel temizlik deterjanı nasıl yapılır,deterjan üretimi,deterjan yapımı,konsantre deterjan imalatı,metal temizleyicisi,klima temizleme spreyi formülü,formülleri,alüminyum temizleyicisi,krom temizleme ajanı imalatı,oto iç detay temizleme deterjanı,yağ çözücü sprey,yağ çözücü neden yapılır,halı yıkama şampuanı,halı yıkama deterjanı üretimi,halı leke çıkarıcı,halı leke sökücü,pas sökücü formülü,formülleri.


SOLVERSO KİMYA