product name
GLISERİNLİ SIVI BULAŞIK DETERJANI ÜRETİM FORMÜLÜ

GLISERİNLİ SIVI BULAŞIK DETERJANI ÜRETİM FORMÜLÜ


Sıra No Hammadde % W / W
1 MONOAMİN AS 8 KG
2 ESANSI 0.100 KG ( 100 GRAM )
3 GLISERİN 1 KG
4 GIDA BOYASI YETERİ KADAR
5 TUZ 2.4 KG
6 SU 88.5 KG
İŞLEM

Boş ve temiz bir kap içerisine mevcut SU konur ve üzerine MONOAMİN AS ilave edilerek karıştırılır. MONOAMİN AS su içerisinde tam olarak erimesi sağlanır. Daha sonra ESANSI ve GIDA BOYASI konularak karıştırılır. Daha sonra yavaş yavaş TUZ ilave edilerek karışıma kıvam kazandırılır. TUZ maddesi kıvam verici olarak kullanılır. Kazan içerisindeki karışım yeteri kadar homojen ve kıvamlı olunca bir iki saat dinlendirilir ve köpüğün yok olması için beklenir. Sonra kullanılır veya satış için ambalajlanarak satılır.

limonlu sıvı bulaşık deterjanı ile ilgili görsel sonucu

NOT: Daha kaliteli veya daha ekonomik GLISERİNLİ SIVI BULAŞIK DETERJANI ÜRETİMİ için MONOAMİN AS miktarı ile ayarlanabilir.

limonlu sıvı bulaşık deterjanı ile ilgili görsel sonucu
 


GLISERİNLİ

SIVI BULAŞIK

DETERJANIDENEME ÜRETİM


İÇİN

ÜCRETSİZ 

MONOAMİN AS

NUMUNESİ 


TALEP EDEBİLİRSİNİZ.NUMUNE İSTEK FORMUdeterjan ile ilgili görsel sonucu

ÖNEMLİ NOT: 

ÜCRETSİZ NUMUNE TALEPLERİNDE KARGO

ÜCRETİ

FİRMAMIZA AİT DEĞİLDİR.

     deterjanlar kimya ile ilgili görsel sonucu

ETİKETLER: 
Monoamin As nedir nedir, sıvı bulaşık deterjanı formülü,bulaşık deterjanı neden yapılır,bulaşık makinası deterjanı formülleri, limonlu sıvı bulaşık deterjanı tarifi, monoamin as nerede kullanılır,monoamin As kullanımı,sıvı sabun üretimi,sıvı köpük yapımı,el temizleme köpüğü imalatı,oto şampuanı yapımı,oto şampuan formülü,formülleri,monoamin As nerelerde kullanılır,kaçak tespit köpüğü eldesi,genel temizleyici nasıl yapılır,sondaj köpüğü nedir,disko köpüğü nasıl üretilir,sıvı sabun formülleri, sıvı çamaşır deterjanı imalatı.


SOLVERSO KİMYA