product name
KALİTELİ FIRÇASIZ SIVI OTO YIKAMA KÖPÜĞÜ ÜRETİM FORMÜLÜ

KALİTELİ FIRÇASIZ SIVI OTO YIKAMA KÖPÜĞÜ ÜRETİM FORMÜLÜ


Sıra No Hammadde % W / W
1 POLYPOL GEL 18 KG
2 KATI KOSTİK 6 KG
3 GIDA BOYASI ( İSTENİRSE YETER MİKTARDA ) Y.M.
4 SU 76 KG
İŞLEM

Bir karıştırıcı kazan veya temiz bir varil içerisine mevcut SU konur. Daha sonra POLYPOL GEL eklenerek karıştırılır. POLYPOL GEL su içerisinde tam olarak çözülmesi sağlanır. Daha sonra KATI KOSTİK ilave edilerek karıştırılır. Kazan veya varil içerisindeki karışım yeteri kadar homojen olunca karıştırma işlemine son verilir.NOT: Yukarıda formüle edilen KALİTELİ FIRÇASIZ OTO YIKAMA KÖPÜĞÜ 1 / 60 oranında kullanılır. brushless car wash FOAM ile ilgili görsel sonucu

POLYPOL GEL 

EXTRA SÜPER - SÜPER VE EKONOMİK

FIRÇASIZ OTO YIKAMA KÖPÜĞÜ ÜRETİMİ İÇİN 


ANA HAMMADDE 

JEL AKTİFİ


car washing foam ile ilgili görsel sonucu


Kendi bünyenizde ve hiçbir yere bağımlı kalmadan ve teknik destek almadan, hem çok ekonomik hem de çok kaliteli bir OTO FIRÇASIZ YIKAMA KÖPÜĞÜ ÜRETİMİ yapmak istiyorsanız; sizlere en iyi kaynak hammadde POLYPOL GEL olarak görebilirsiniz.

POLYPOL GEL ile üretilen FIRÇASIZ OTO YIKAMA KÖPÜKarabalar üzerinde herhangi bir kir, yağ, çamur ve leke bırakmaz. Tüm bu istenmeyen unsurları anında köpükle birlikte aşağıya indirir. 

POLYPOL GEL ile üretilen OTO FIRÇASIZ YIKAMA KÖPÜĞÜ kullanım sonrasında ve öncesinde OTO HIZLI CİLA kullanımına ihtiyaç yoktur. Çünkü OTO CİLA AKTİFİ hammadde olarak POLYPOL GEL bünyesinde mevcuttur.


POLYPOL GEL ile üretilen OTO FIRÇASIZ YIKAMA KÖPÜĞÜ kullanım sonrasında ve öncesinde OTO JANT TEMİZLEYİCİ kullanımına ihtiyaç yoktur. Çünkü OTO JANT TEMİZLEYİCİ AKTİFİ hammadde olarak POLYPOL GEL bünyesinde mevcuttur.


NOT

brushless car wash ile ilgili görsel sonucu    brushless trucks WASHİNG ile ilgili görsel sonucu
 
DENEME ÜRETİMİ 

İÇİN

ÜCRETSİZ 

POLYPOL GEL 

NUMUNESİ 


TALEP EDEBİLİRSİNİZ.NUMUNE İSTEK FORMUbrushless trucks WASHİNG ile ilgili görsel sonucu

ÖNEMLİ NOT: 

ÜCRETSİZ NUMUNE TALEPLERİNDE KARGO

ÜCRETİ

FİRMAMIZA AİT DEĞİLDİR.

brushless trucks WASHİNG ile ilgili görsel sonucu    brushless trucks WASHİNG ile ilgili görsel sonucu

ETİKETLER: 
Fırçasız oto köpük,araç yıkama,oto temizleme,oto temizliği,fırçasız oto yıkama deterjanı üretimi,sıvı oto şampuanı yapımı,fırçasız sıvı oto köpüğü nasıl yapılır,nasıl üretilir,fırçasız oto yıkama köpüğü hammaddesi,hammadde,hammaddeleri,oto yıkama köpük,araç yıkama şampuanı formülü,formül,formülleri,otomobil yıkama köpüğü,fırçasız araç yıkama köpüğü eldesi,elde edilişi,oto temizleme,araç yıkama tekniği,araç yıkama yöntemleri,oto şampuanı üretimi,araç yıkama köpüğü imalatı,araç nasıl yıkanır,otomobil temizleme köpüğü,köpük,oto şampuanı çeşitleri,süngersiz araç yıkama,otomotik araç yıkama,oto fırçasız yıkama köpüğü yapımı.


SOLVERSO KİMYA