product name
KONSANTRE PASLANMAZ KAYNAK İZİ TEMİZLEYİCİSİ ÜRETİM FORMÜLÜ

KONSANTRE PASLANMAZ KAYNAK İZİ TEMİZLEYİCİSİ ÜRETİM FORMÜLÜ


Sıra No Hammadde % W / W
1 SOLVERSO KDA 100 ( KİMYASAL DETERJAN AKTİFİ ) 5 KG
2 FOSFORİK ASİT 3 KG
3 SÜLFAMİK ASİT 2 KG
4 SU 90 KG
İŞLEM

BOŞ VE TEMİZ BİR KAP İÇERİSİNE MEVCUT SU KONUR VE ÜZERİNE SOLVERSO KDA 100 İLAVE EDİLEREK KARIŞTIRMAYA BAŞLANIR. SOLVERSO KDA 100 SU İÇERİİSNDE TAM OLARAK ÇÖZÜLMESİ SAĞLANIR. SONRA FOSFORİK ASİT VE SÜLFAMİK ASİT KONULARAK KARIŞTIRILIR. KAP İÇERİSİNDEKİ KARIŞIM YETERİ KADAR HOMOJEN OLUNCA KARIŞTIRMA İŞLEMİNE SON VERİLEREK KULLANILIR VEYA SATIŞ İÇİN AMBALAJLANIR.

NOT: 1 ) YUKARIDA FORMÜLE EDİLEN KONSANTRE PASLANMAZ KAYNAK İZİ TEMİZLEYİCİSİ İMALATI İÇİN KULLANILAN HAMMADDELERİN MİKTARLARI,PİYASA KOŞULLARINA BAĞLI OLARAK AYARLANABİLİR.

NOT: 2 ) YUKARIDA FORMÜLE EDİLEN ÜRÜN KONSANTRE BİR ÜRÜNDÜR. BU NEDENLE KULLANILACAK YERİN TEMİZLİĞİNE BAĞLI OLARAK 1 / 3 İLE 1 / 5 ORANINDA SULANDIRILARAK KULLANILIR.


KONSANTRE

PASLANMAZ ÇELİK TEMİZLEYİCİSİ

VE

PASLANMAZ ÇELİK PARLATICISI

ÖZELLİKLERİ


1 - PASLANMAZ ÇELİK YÜZEYLERİ HEM TEMİZLEME HEMDE PARLATMADA KULLANILIR.

2 - KONSANTRE BİR ÜRÜNDÜR.SULANDIRILARAK SPREY ŞİŞELERİNE DOLDURULARAK VAYA MANUEL OLARAK KULLANILIR.

3 - SAĞLIĞA ZARARLI BİR KATKI İÇERMEZ.


* *

YUKARIDA FORMÜLE EDİLEN

PASLANMAZ

KAYNAK İZİ TEMİZLEYİCİSİ

VE PARLATICISI

DENEME ÜRETİMİ 


İÇİN


ÜCRETSİZ 

SOLVERSO KDA 100 NUMUNESİ 

TALEP EDEBİLİRSİNİZ.NUMUNE İSTEK FORMU* *

ETİKETLER: PASLANMAZ TEMİZLEYİCİ SPREY İMALATI,PASLANMAZ ÇELİK YÜZEY TEMİZLEYİCİ FORMÜLÜ,PASLANMAZ TEMİZLEYİCİSİ NASIL YAPILIR,PASLANMAZ BAKIMI,PASLANMAZ TEMİZLEYİCİ ÜRETİMİ,ÜRETİM,PASLANMAZ NEDEN TEMİZLENİR,PASLANMAZ TEMİZLEYİCİ SPREY İMALATI,İMALAT,PASLANMAZ TEMİZLEYİCİ İÇERİĞİ,İÇERİK,PASLANMAZ TEMİZLEYİCİ KİMYASAL FORMÜLÜ,KİMYASALI,PASLANMAZ KAYNAK İZİ TEMİZLEYİCİSİ,KAYNAK İZİ ÇAPAK TEMİZLEYİCİSİ FORMÜLÜ,KAYNAK İZİ NASIL TEMİZLENİR, PASLANMAZ ÇELİK PARLATICISI YAPILIŞI,PASLANMAZ KAYNAK İZİ TEMİZLEYİCİ ÜRETİMİ,PASLANMAZ ÇELİK PARLATMA SPREYİ FORMÜLÜ,PASLANMAZ TEMİZLEME SPREYİ FORMÜLÜ,FORMÜLLER,FORMÜLLERİ,PASLANMAZ TEMİZLEYİCİ NEDEN YAPILIR,HAMMADDE,HAMMADDELER,PASLANMAZ ÇELİK PARLATICI SPREYİ BİLEŞİMİ,İÇİNDEKİLER.