product name
LEKE ÇIKARICI YARDIMCI TOZ MATİK YIKAMA MADDESİ YAPIMI

LEKE ÇIKARICI YARDIMCI TOZ MATİK YIKAMA MADDESİ YAPIMI


Sıra No Hammadde % W / W
1 NANOPOWDER 300 LMA 100 KG
İŞLEM

Yukarıda belirtilen NANOPOWDER 300 LMA farklı gramaj ve ambalajlarda direkt paketlenerek ağır kir ve yağ leke çıkarıcı yıkama maddesi olarak satışa sunulur.


toz deterjan KULLANIMI ile ilgili görsel sonucu


NOT : Yukarıda formule edilen AĞIR LEKE ÇÖZÜCÜ  YARDIMCI YIKAMA MADDESİ, yıkamada kullanılan toz matik deterjan içerisine % 2 - % 10 oranında ilave edilerek kullanılır. Çok konsantre bir ağır leke çıkarıcı yardımcı yıkama maddesidir. Gerektiğinde toz matik deterjan içerisine katılmadan direkt daha az miktarda kullanılabilir. Çok etkilidir. Çamaşırların beyaz veya renkli olması farketmez.powder detergent ile ilgili görsel sonucu


NOT : Yukarıda formüle edilen AĞIR LEKE ÇÖZÜCÜ YARDIMCI YIKAMA MADDESİ, çamaşırlarda bulunabilecek kan lekesi, ketçap, protein lekesi, yağ, pas, kir ve sararmaları temizlemede etkilidir.


çamaşir makinesi ile ilgili görsel sonucu


DENEME ÜRETİMLERİ 

İÇİN

ÜCRETSİZ 

NANOPOWDER 300 LMA

NUMUNESİ 


TALEP EDEBİLİRSİNİZ.NUMUNE İSTEK FORMUpowder detergent ile ilgili görsel sonucu

ÖNEMLİ NOT: 

ÜCRETSİZ NUMUNE TALEPLERİNDE KARGO

ÜCRETİ

FİRMAMIZA AİT DEĞİLDİR.


     çamaşir makinesi ile ilgili görsel sonucu


ETİKETLER: 
Nanopowder 300 LMA nedir, tozmatik deterjan yapımı, toz matik imalatı,matik toz deterjan formülü, formülleri, otomatik toz deterjan üretimi,granül toz deterjan yapılışı,kule tozu üretimi,toz matik deterjan nasıl yapılır,toz matik toz deterjan eldesi,kule tozu neden yapılır,matik toz deterjan hammaddesi, konsantre toz matik üretimi,toptan toz matik satışı,toz matik deterjan fiyatı,fiyatları, kan lekesi için deterjan,yağ lekesi için toz matik deterjan üretimi,protein lekesi için deterjan yapımı.


SOLVERSO KİMYA