product name
SIVI BAKTERİYEL SOLUCAN GÜBRE YAPILIŞI - ELDESİ

SIVI BAKTERİYEL SOLUCAN GÜBRE YAPILIŞI - ELDESİ


Sıra No Hammadde % W / W
1 KATI SOLUCAN GÜBRESİ 25 KG
2 EMULSO 100 EM ( SIVI SOLUCAN GÜBRESİ AKTİVATÖRÜ ) 1.5 KG
3 SU 100 KG
İŞLEM


Bir kap içerisine mevcut SU ve KATI SOLUCAN GÜBRESİ konur ve yüksek devirde 1 saat kadar karıştırılır. Daha sonra hızlı bir şekilde süzülür ve sonra süzülen sıvı üzerine EMULSO 100 EM ilave edilerek 10 - 15 dakika kadar karıştırılır. Sonra paketlenerek satışa hazır duruma getirilir.

pekmez ile ilgili görsel sonucu

NOT: Sıvı bakteriyel solucan gübresi içerisindeki bakteriler canlı olduğundan, gaz çıkılışı azalarak devam edecektir. Bu nedenle ventili kapak ( gaz çıkışı sağlayan kapak ) kullanılmalıdır.


vermicompost production ile ilgili görsel sonucu

 SIVI SOLUCAN GÜBRESİ ve ÖZELLİKLERİ


pekmez ile ilgili görsel sonucu


SIVI BAKTERİYEL SOLUCAN GÜBRESİ kullanıldığında, açık tarla ve seralarda bulunan bitkilerde büyük bir verim sağlanıyor. Bu sağlanan verim, sıvı bakteriyel solucan gübresi içerisindeki organik maddeden kaynaklanmıyor. Tamamen sıvı bakteriyel solucan gübresi içerisindeki milyonlarca yararlı bakterilerin çalışması sonucunda gerçekleşiyor. Sıvı bakteriyel solucan gübresinin 1 ml ( bir damla ) içerisinde 7500 ile 10 000 arasında bakteri mevcuttur. Yukarıda görünen resimde 0.01 ml sıvı bakteriyel solucan gübresi içerisindeki bakteri miktarı görünmektedir.


SIVI BAKTERİYEL SOLUCAN GÜBRESİ, organik bir gübre olmasına karşın, kullanım açısından bir bakteriyel gübredir. Sıvı bakteriyel solucan gübresi, toprağın organik madde ihtiyacını karşılamak için kullanılmaz. Sıvı bakteriyel solucan gübresinin asıl amacı, toprakta bulunan ve dışarıdan takviye edilen mikro ve makro besinleri kullanıma hazır hale getirmektir. Yani bitki kökleri, sıvı bakteriyel solucan gübresi sayesinde, toprakta bulunan tüm besinleri rahatlıkla alabiliyor.SIVI BAKTERİYEL SOLUCAN GÜBRESİ, şelatlama ve toprak düzenleyici özelliğine sahip bir bakteriyel gübredir.*********************************


vermicompost fertilizers ile ilgili görsel sonucumolasses ile ilgili görsel sonucu

 
DENEME ÜRETİMİ 

İÇİN

ÜCRETSİZ 

EMULSO 100 EM

NUMUNESİTALEP EDEBİLİRSİNİZ.NUMUNE İSTEK FORMU
ÖNEMLİ NOT: 

ÜCRETSİZ NUMUNE TALEPLERİNDE KARGO

ÜCRETİ

FİRMAMIZA AİT DEĞİLDİR.

solucan gübresi ile ilgili görsel sonucu molasses ile ilgili görsel sonucu


ETİKETLER: Sıvı bakteriyel solucan gübresi nasıl yapılır, sıvı bakteriyel solucan gübresi yapımı, bakteriyel solucan gübresi üretimi,sıvı solucan gübresi imalatı,sıvı solucan gübresi yapılışı, sıvı bakteriyel solucan gübresi eldesi, sıvı bakteriyel solucan gübresi neden yapılır, sıvı bakteriyel solucan gübresi aktifi, sıvı solucan gübresi formülü, formülleri.


SOLVERSO KİMYA