product name
SU BAZLI KALIP AYIRICISI ÜRETİM FORMÜLÜ - 1

SU BAZLI KALIP AYIRICISI ÜRETİM FORMÜLÜ - 1


Sıra No Hammadde % W / W
1 SOLVERSO PROPA 100 200 GRAM
2 SODYUM META SİLİKAT 50 GRAM
3 SU 750 GRAM
İŞLEM

BOŞ VE TEMİZ BİR KAP İÇERİSİNE MEVCUT 200 GRAM SOLVERSO PROPA 100 KONUR VE ÜZERİNE 350 GRAM SU KONULARAK KARIŞTIRMAYA BAŞLANIR. KISA BİR ZAMAN SONRA KAP İÇERİSİNDEKİ KARIŞIM KREM KIVAMINA GELİR.DAHA SONRA GERİ KALAN 400 GRAM SU YAVAŞ YAVAŞ VE PARÇA PARÇA VERİLEREK KARIŞTIRMAYA DEVAM EDİLİR. DAHA SONRA SODYUM META SİLİKAT VERİLEREK KARIŞTIRILIR. KAP İÇERİSİNDEKİ KARIŞIM YETERİ KADAR HOMOJEN OLUNCA KARIŞTIRMA İŞLEMİNE SON VERİLEREK KULLANILIR VEYA SATIŞ İÇİN AMBALAJLANIR.

NOT: YUKARIDA FORMÜLE EDİLEN SU BAZLI KONSANTRE KALIP AYIRICI KONSANTRE BİR ÜRÜNDÜR.BU ÜRÜN 1 / 5 İLE 1 / 10 ORANINDA SULANDIRILARAK KULLANILIR.


SU BAZLI

KONSANTRE

KALIP AYIRICI

ÖZELLİKLERİ


1 - SU BAZLI BİR ÜRÜNDÜR.

2 - DEĞİŞİK BETON KALIP AYRIMALARDA SOLÜSYON OLARAK KULLANILIR.

3 - MANUEL OLARAK VEYA MAKİNA İLE KULLANILIR.

4 - SAĞLIĞA ZARARLI BİR KATKI İÇERMEZ.


* *

YUKARIDA FORMÜLE EDİLEN

KONSANTRE

SU BAZLI

KALIP AYIRICI

DENEME ÜRETİMİ 


İÇİN


ÜCRETSİZ 

SOLVERSO PROPA 100 NUMUNESİ 

TALEP EDEBİLİRSİNİZ.NUMUNE İSTEK FORMU* *ETİKETLER: BETON KALIP AYIRICI NEDİR,KALIP AYIRICI NASIL YAPILIR,POLİÜRETAN KALIP AYIRICI FORMÜLÜ,FORMÜLLERİ,ÇELİK KALIP AYIRICI YAPIMI,KALIP AYIRICI FORMÜLÜ, FORMÜLLERİ, FORMÜLLER, FORMÜL,KALIP AYIRICI BİLEŞİMİ,KALIP AYIRICI HAMMADDESİ,SİLİKONLU KALIP AYIRICI YAPILIŞI,KALIP AYIRICI KULLANIMI,KALIP AYIRICI SPREY YAPIMI,KALIP AYIRICI SPREY İMALATI,İMALAT,KALIP AYIRICI ÇEŞİTLERİ,KALIP AYIRICI FORMÜLÜ,KALIP AYIRICI KİMYASALI,KALIP AYIRICI WAX,KALIP AYIRICI KREM ÜRETİMİ,ÜRETİM,KALIP AYIRICI HAMMADDELER,HAMMADDELERİ,HAMMADDE,KALIP AYIRICI SİLİKONLAR.