product name
ZEYTİNYAĞLI EL VE VÜCUT LOSYONU İMALAT FORMÜLÜ

ZEYTİNYAĞLI EL VE VÜCUT LOSYONU İMALAT FORMÜLÜ


Sıra No Hammadde % W / W
1 SOLVERSO CRM 75 9 KG
2 KORUYUCU 0.1 KG
3 ESANS 0.4 KG
4 SICAK SU ( 75 - 80 DERECE ) 90.5 KG
İŞLEM

BİR KARIŞTIRICI KAP İÇERİSİNE MEVCUT SICAK SU KONUR VE SONRA İÇERİSİNE SOLVERSO CRM 75 İLAVE EDİLEREK KARIŞTIRMAYA BAŞLANIR. BU KARIŞTIRMA İŞLEMİ KAP İÇERİSİNDEKİ KARIŞIMIN ISISI 50 DERECEYE İNİNCEYE KADAR DEVAM EDER. DAHA SONRA BU SICAKLIKTA ESANS VE KORUYUCU KONULARAK KARIŞTIRMAYA DEVAM EDİLİR. KARIŞIMIN ISISI ODA SICAKLIĞINA  ( 20 - 25 DERECE ) ULAŞTIĞINDA KARIŞTIRMA İŞLEMİNE SON VERİLEREK KULLANILMAYA BAŞLANIR VEYA SATIŞ İÇİN FARKLI AMBALAJ VE GRAMAJLARDA PAKETLENİR.

HAND AND FACE CREAM USİNG ile ilgili görsel sonucu

NOT : 1 ) YUKARIDA FORMÜLE EDİLEN ZEYTİNYAĞLI EL VE VUCUT LOSYONU İMALATINDA KULLANILAN SOLVERSO CRM 75 İÇERİSİNDE YÜKSEK MİKTARDA ZEYTİNYAĞI İÇERİR. BU NEDENLE DIŞARIDAN HERHANGİ BİR ZEYTİNYAĞI VEYA FARKLI YAĞ TÜREVLERİNE İHTİYAÇ YOKTUR.

NOT : 2 ) YUKARIDA FORMÜLE EDİLEN ZEYTİNYAĞLI EL VE VUCUT LOSYONU İÇİN KULLANILAN SOLVERSO CRM 75 MİKTARI, İSTENİLEN KIVAMA BAĞLI OLARAK AZALTILABİLİR VEYA ÇOĞALTILABİLİR.HAND AND FACE CREAM USİNG ile ilgili görsel sonucu


     ZEYTİNYAĞLI EL VE VUCUT LOSYONU;

1 - ÜRETİMİ SON DERECE KOLAYDIR.

2 - VUCUDA YUMUŞAKLIK VE ESNEKLİK KAZANDIRMA ÖZELLİĞİNE SAHİPTİR.

3 - BÜNYESİNDE BULUNAN YÜKSEK E VİTAMİNİ SAYESİNDE CİLDİ BESLER VE HÜCRELERİ YENİLER.

4 - ANTİOKSİDAN ÖZELLİĞE SAHİPTİR.CİLDİ KIŞIN SOĞUKTAN,YAZIN İSE SICAKTAN VE DIŞ ETKENLERDEN KORUR.

5 - DOĞAL BİR NEMLENDİRME ÖZELLİĞİNE SAHİPTİR.

6 - CİLDİN PARLAK VE PÜRÜZSÜZ OLMASINI SAĞLAR.


HAND AND FACE CREAM USİNG ile ilgili görsel sonucu


ÜCRETSİZ NUMUNE TALEP EDEBİLİRSİNİZ.

NUMUNE İSTEK FORMU


HAND AND FACE CREAM USİNG ile ilgili görsel sonucu


ETİKETLER: Zeytinyağlı el losyonu nasıl yapılır,neden yapılır,zeytinyağlı vucut losyonu üretimi,üretim,zeytinyağlı vucut losyonu imalatı,imalat,bitkisel el losyonu formülü,formülleri,bitkisel kozmetik formülleri,kişisel bakım ürün formülü,zeytinyağlı el losyonu yapılışı,kozmetik hammaddeleri, hammaddesi,hammaddeleri,zeytinyağlı el losyonu üretimi,zeytinyağlı el ve vucut losyonu formülü,terkibi,terkip.