product name
ŞEFFAF LASTİK MONTAJ KREMİ ÜRETİMİ | İMALAT FORMÜLÜ

ŞEFFAF LASTİK MONTAJ KREMİ ÜRETİMİ | İMALAT FORMÜLÜ


SOLVERSO LMA 100A : 3.0 $ / KG

( ŞEFFAF LASTİK MONTAJ KREMİ AKTİFİ )


Şeffaf lastik montaj kremi üretiminde kullanılan tamamen organik ve herahngi bir hayvansal yağ içermeyen bir aktiftir. SOLVERSO LMA 100 belli bir ısı altında ve su ile karıştırılarak üretilir.

Ürfetim süresi yaklaşık on dakikladır. Üretim için herhangi bir teknik makinaya ve desteğe ihtiyaç yoktur.Evinizin veya işyerinizin herhangi bir köşesinde ve rahatlıkla tekbaşınıza yapabilirsiniz.


                                        LASTİK

                                MONTAJ KREMİ

                            ÜRETİM FORMÜLÜ

 
SIRA HAMMADDELER % W / W
1 SOLVERSO LMA 100A 25 KG
2 SU 75 KG
3 Gıda boyası istenildiği kadar Y.M.
  TOPLAM 100 KG


İŞLEM: SOLVERSO LMA 100A bir kaba konulur ve sonra ateş üzerinde eritilir. Daha sonra kap ateşten alınarak içerisine mevcut SU konulur ve karıştırılır. Sonra gıda boyası ilave edilerek renklendirilir ve sonra kaplara konularak donması sağlanır.
NOT: Yukarıda formüle edilen ŞEFFAF LASTİK MONTAJ KREMİ için kullanılan hammaddelerin miktarları, piyasa koşullarına bağlı olarak ayarlanabilir.ŞEFFAF

LASTİK MONTAJ KREMİ

AKTİFİ


DENEME ÜRETİMİ İÇİN

SOLVERSO LMA 100A

NUMUNESİ ÜCRETSİZ TALEP EDEBİLİRSİNİZ.


lastik montaj ile ilgili görsel sonucu


NOT: SOLVERSO LMA 100 ÖZEL BİR AKTİF OLDUĞUNDAN LÜTFEN

İLETİŞİMDEN TELEFONLA NUMUNE İSTEYİNİZ.
ETİKETLER: Lastik montaj kremi formülü, lastik montaj kremi üretimi,üretim,şeffaf lastik montaj kremi yapımı,yapılışı,lastik montajı,lastik montaj kremi eldesi,lastik montaj jeli üretimi,lastik montaj kremi nasıl yapılır,nasıl üretilir,beyaz latik montaj kremi yapımı,lastik montaj kremi çeşitleri,lastik montaj kremi nasıl kullanılır.


SOLVERSO KİMYA