product name

SOLVERSO SEMİ SOFT ( 3 $ / KG )

BİTKİSEL VE ORGANİK YUMUŞATICI VE PARLATICI KATKILI KONSANTRE HALI YIKAMA JEL AKTİFİ ( 3 $ / KG )

Fiyat : ( 3 $ / KG )


AKTİF ÖZELLİKLERİ

GÖRÜNÜMÜ : JEL
RENK : BEYAZ
KOKUSU : KOKUSUZ
PH : 8 - 9
AKTİFİ : % 85
ÇÖZÜNÜRLÜK : SICAK VE SOĞUK SUDA RAHAT ÇÖZÜNÜR.

ÜRÜN DETAY

 
SOLVERSO SEMİ SOFT
BİTKİSEL VE ORGANİK 

YUMUŞATICI VE PARLATICI KATKILI

KONSANTRE HALI YIKAM JEL AKTİFİ


halı yıkama ile ilgili görsel sonucu

SOLVERSO SEMİ SOFT ( Yumuşatıcı ve Parlatıcı Katkılı Konsantre Halı Yıkama Jel Aktifi ) : SULANDIRILDIĞINDA SÜT BEYAZ RENKTE, YOĞUN KIVAMLI VE TAMAMEN ORGANİK MADDELERDEN MEYDANA GELEN EKONOMİK HALI YIKAMA HAMMADDESİDİR.

SOLVERSO SEMİ SOFT : 
Yumuşatıcı ve Parlatıcı Katkılı Konsantre Halı Yıkama Jel Aktifi ) :HALIYA VE ÇEVREYE OLDUKÇA DUYARLI VE YÜKSEK ORANDA SU İLE SULANDIRILARAK KULLANILAN EKONOMİK  ORGANİK ÖZELLİKLİ BİR HALI YIKAMA ŞAMPUANI JEL AKTİFİDİR.

SOLVERSO SEMİ SOFT Yumuşatıcı ve Parlatıcı Katkılı Konsantre Halı Yıkama Jel Aktifi ) : ORGANİK OLMASI NEDENİ İLE HALILARIN HEM RENKLERİNİ KORUR, HEM DE HALILARIN YIKAMA SONRASINDA YUMUŞAK VE PARLAK OLMASINI SAĞLAR.NOT: SOLVERSO SEMİ SOFT Yumuşatıcı ve Parlatıcı Katkılı Konsantre Halı Yıkama Jel Aktifi ) :SON DERECE EKONOMİK VE SULANDIRILDIĞINDA KIVAMLI,SÜT BEYAZ VE KÖPÜĞÜ AYARLI ÖZELLİĞİNDEN DOLAYI, OTOMATİK HALI YIKAMA MAKİNALARINDA KULLANILABİLECEĞİ GİBİ, MANUEL KULLANIMLARDA DA ÇOK  ETKİLİDİR.


halı yıkama ile ilgili görsel sonucu
 
 

ÜRÜN TANITIM


 
SOLVERSO SEMİ SOFT

BİTKİSEL VE ORGANİK

YUMUŞATICI VE PARLATICI KATKILI

KONSANTRE HALI YIKAM JEL AKTİFİ


ÖZELLİKLERİ

halı yıkama ile ilgili görsel sonucu

1 - SOLVERSO SEMİ SOFT 
İLE SULANDIRILARAK ÇOĞALTILAN, İÇERİSİNDE YUMUŞATICI VE PARLATICI AJAN BULUNAN VE KONSANTRE HALI YIKAMA DETERJANI; SON DERECE EKONOMİKTİR.


2 - SOLVERSO SEMİ SOFT İLE SULANDIRILARAK ÇOĞALTILAN, İÇERİSİNDE YUMUŞATICI VE PARLATICI AJAN BULUNAN VE KONSANTRE HALI YIKAMA DETERJANI; KÖPÜĞÜ AYARLI BİR ORGANİK HALI ŞAMPUANIDIR.3 - SOLVERSO SEMİ SOFT İLE SULANDIRILARAK ÇOĞALTILAN, İÇERİSİNDE YUMUŞATICI VE PARLATICI AJAN BULUNAN VE KONSANTRE HALI YIKAMA DETERJANI; HALI ÜZERİNDEKİ TÜM YAĞLARI VE KİRLERİ YOK EDER.


4 - SOLVERSO SEMİ SOFT İLE SULANDIRILARAK ÇOĞALTILAN, İÇERİSİNDE YUMUŞATICI VE PARLATICI AJAN BULUNAN VE KONSANTRE HALI YIKAMA DETERJANI; HALILARIN YUMUŞAK VE PARLAK OLMASINI SAĞLAR.
 
 

 5 - SOLVERSO SEMİ SOFT İLE SULANDIRILARAK ÇOĞALTILAN, İÇERİSİNDE YUMUŞATICI VE PARLATICI AJAN BULUNAN VE KONSANTRE HALI YIKAMA DETERJANI; HALI YIKAMA ESNASINDA HERHANGİ BİR YAĞ ÇÖZÜCÜ,KİR ÇÖZÜCÜ VE ASPİRİN GİBİ KATKILAR KULLANILMASINA İHTİYAÇ DUYULMAZ.

halı yıkama ile ilgili görsel sonucu


NOT


 
halı yıkama ile ilgili görsel sonucu
 

BİTKİSEL VE ORGANİK

YUMUŞATICI VE PARLATICI KATKILI


KONSANTRE HALI YIKAMA JEL AKTİFİ


DENEME ÜRETİMİ 


İÇİN

ÜCRETSİZ 


SOLVERSO SEMİ SOFT


NUMUNESİ 


TALEP EDEBİLİRSİNİZ.NUMUNE İSTEK FORMUhalı yıkama ile ilgili görsel sonucu

ÖNEMLİ NOT: 

ÜCRETSİZ NUMUNE TALEPLERİNDE 

KARGO ÜCRETİ

FİRMANIZA AİT DEĞİLDİR.

halı yıkama ile ilgili görsel sonucu

ETİKETLER: SOLVERSO SEMİ 65B NEDİR,ORGANİK HALI YIKAMA ŞAMPUANI ÜRETİMİ,HALI YIKAMA METOTLARI,HALI NASIL YIKANIR,HALI TEMİZLEME,HALI BAKIMI,HALI YIKAMA MAKİNELERİ,SOLVERSO SEMİ 65B FORMÜLÜ,SOLVERSO XPSO 65B KULLANIMI,ORGANİK HALI YIKAMA ÖZELLİKLERİ,HALI YUMUŞATICISI,HALI NASIL YUMUŞATILIR,HALI YIKAMA TEKNİKLERİ,SOLVERSO SEMİ 65B İMALATI,HALI YIKAMA DETERJANI ÜRETİMİ,ÜRETİM,HALI YIKACILARI,HALI YIKAMA FABRİKASI,FABRİKALARI,HALI YIKAMA DETERJANI FORMÜLÜ,FORMÜL,FORMÜLLER,HALI YIKAMA ŞAMPUANI NASIL YAPILIR,HALI YIKAMA İLACI NEDEN YAPILIR,HALI YIKAMA ŞAMPUANI HAMMADDESİ,HALI YIKAMA DETERJANI İMALATI,İMALAT,İMALATÇILARI,HALI YIKAMA TESİSİ,HALI YIKAMA ŞAMPUANI BİLEŞMİ,HALI YIKAMA DETERJAN İÇERİĞİ,İÇERİK,HALI YIKAMA ŞAMPUANI NASIL KULLANILIR,HALI YIKAMA DETERJANI ÖZELLİKLERİ.

SOLVERSO KİMYA