product name

POLYSO ELTEM 100S

EL TEMİZLEME KREMİ HAMMADDESİ AKTİFİ ( 4.0 $ / KG )

Fiyat : 4.0 $ / KG


AKTİF ÖZELLİKLERİ

GÖRÜNÜMÜ : JEL
RENK : HAFİF ŞEFFAF
KOKUSU : HAFİF KARAKTERİSTİK KOKUSU VAR
AKTİFİ : % 98
TEHLİKE : CİLT VE GÖZE TEMASTA AŞIRI BİR TAHRİŞ YAPMAZ.TEMAS HALİNDE BOL SU İLE YIKAMALIDIR.
ÇÖZÜNÜRLÜK : SICAK VE SOĞUK SUDA RAHAT ÇÖZÜNÜR.

ÜRÜN DETAY

POLYSO ELTEM 100S

EL TEMİZLEME KREMİ HAMMADDESİ AKTİFİ


POLYSO ELTEM 100S, el temizleme kremi üretimi için kullanılan bir hammaddedir. Bu hammadde su ile 1 / 10 ile 1 / 12 oranında sulandırıldığı zaman, el temizleme kremi olarak kullanılan bir ürün haline gelir.

POLYSO ELTEM 100S ile üretilen EL TEMİZLEME KREMİ, hem yaz hem de kışın aynı performansı gösteren ve ellerde koruyucu bir tabaka oluşturan ve böylece elleri deterjan ve dış etkenlere karşı koruyan bir özellik taşır. Bu özellikler POLYSO ELTEM 100S içerisinde mevcut olan lanolin,gliserin, monopropilen glikol ve capric caprilic trigliserid etken maddelerden gelir.

POLYSO ELTEM 100S ile üretilen EL TEMİZLEME KREMİ, sanayi alanlarında teknik elemenların karşılaştığı ve çalışma sonrasında oluşan selülozik,sentetik,epoksi,poliüretan ve akrilik boyalarının ellerden ve ciltlerden uzaklaştırlmasında etkilidir. Aynı zamanda katran ve gres yağları gibi,zor çıkan ve inatçı yağların temizlenmesinde de etkilidir.

POLYSO ELTEM 100S ile üretilen EL TEMİZLEME KREMİ, kullanım sonrasında herhangi bir tahrişe neden olmaz. Bu nedenle eller dışında tüm vucudunuzda kullanabilirsiniz.   

ÜRÜN TANITIM

EL

TEMİZLEME KREMİ

İMALAT FORMÜLÜSIRA HAMMADDELER MİKTARLARI
1 POLYSO ELTEM 100S
 
1.0 KG  
 
2 TEMİZ SU 4 KG
3 BOYA ( YETER MİKTARDA VE İSTENİRSE ) Y.M.
     
4 TOPLAM 

 
5 KG

 İŞLEM: Temiz bir kap veya tencere içerisine 1.0 POLYSO ELTEM 100S ve 4.0 KG TEMİZ SU konur ve karıştırılır. Kap içerisindeki karışım yeteri kadar homojen ve istenilen kıvamda ise, karıştırma işlemine son verilerek işlem tamamlanır ve ürün kullanıma hazırdır.

NOT: Yukarıda formüle edilen EL TEMİZLEME KREMİ için kullanılan su miktarı, istenilen kıvama ve piyasa koşullarına bağlı olarak artılabilir.


   


NOT

ÖNEMLİ NOT:

​Yukarıda

POLYSO ELTEM 100S

ile üretilen

EL TEMİZLEME KREMİ 11 KG MALİYETİ 7.5 $ ( DOLAR )


GRANÜLLÜ EL TEMİZLEME KREMİ
 12 KG MALİYETİ 10 $ ( DOLAR )