product name

SOLVERSO CLA 100 PASTE ( 15 $ )

OTO PASTA AKTİFİ ( 15 $ )

Fiyat : 15 $


AKTİF ÖZELLİKLERİ

GÖRÜNÜMÜ : KATI
RENK : BEYAZ
KOKUSU : KOKUSUZ
ÇÖZÜNÜRLÜK : SADECE SICAK SUDA ÇÖZÜNÜR.

ÜRÜN DETAY

SOLVERSO CLA 100 PASTE

Oto pasta aktifi


OTO PASTASI ile ilgili görsel sonucu

SOLVERSO CLA 100 PASTE, oto pasta yapımında kullanılan bir hammaddedir. % 5 sıcak suda eritilr ve içerisine değişik mikronlarda kalsit ilave edilerek kalın ve ince pasta üretimi gerçekleştirilir. Daha geniş bilgi için oto bakım ürün formülleri kısmına bakabilirsiniz.NOT : SOLVERSO CLA 100 içerisinde boya koruyucu, parlatıcı ve yüzey kaydırıcı ajanlar mevcuttur.


 

ÜRÜN TANITIM


OTO PASTASI ile ilgili görsel sonucu

SOLVERSO CLA 100 PASTE, ile üretilen kalın oto pasta veya ince kalın pastaAraç boya yüzeylerinde boyama sırasında sprey nedeniyle oluşan boya tozlarının ve zımpara izlerinin giderilmesinde; ince çiziklerin yok edilmesinde, portakallanmış yüzeylerin düzeltilmesi ve küçük boya akıntısı veya sarkmalarının giderilmesinde ve bölgesel boya onarımı öncesinde boya yüzeylerininin matlaştırılması işlemlerinde kullanılır.


 

NOT


 
 
 
DENEME ÜRETİMİ 

İÇİN

ÜCRETSİZ 

SOLVERSO CLA 100 PASTE

NUMUNESİTALEP EDEBİLİRSİNİZ.NUMUNE İSTEK FORMU
ÖNEMLİ NOT: 

ÜCRETSİZ NUMUNE TALEPLERİNDE KARGO

ÜCRETİ

FİRMAMIZA AİT DEĞİLDİR.


auto paste ile ilgili görsel sonucu


ETİKETLER: Oto pastası nasıl yapılır,ince oto pastası yapımı, oto pasta nedir, oto pastası nasıl kullanılır, oto pasta üretimi, oto pasta neden yapılır, oto pastası imalatı, oto pastası formülü, oto pasta formülleri, kalın oto pasta yapımı, çizik giderici pasta formülü, oto ince pasta yapımı.


SOLVERSO KİMYA